Объединенный архив форумов UniverClub и StudLife (2006-2010). Поддерживает: Леонид Шевцов.

Дипломная работа!!!!!!!!

Missing
Предлагаю дипломную работу по Финансам на тему "Финансовая стратегия предприятия".Защищена в 2006г. с оценкой "отлично". Работа своя, не интернет. Недорого,150грн.:clap:

Диплома робота: 106 сторінки, 29 таблиць, 22 діаграми, 29 літературних джерел.
Робота присвячена проблемі розробки фінансової стратегії по ТОВ МК «Антал-Індустрія» з конкуренції та розвитку.
В першому розділі представлені основні теоретичні положення о впливі внутрішніх механізмів на фінансовий стан підприємства та були розглянуті фінансові стратегії, їх значення та етапи розробки, в контексті методів розвитку підприємства та укріплення його фінансової бази.
У другому розділі проведено аналіз фінансового стану ТОВ МК «Антал-Індустрія». Ціль – проаналізувати фінансовий стан, ліквідність, платездатність, рентабельність. В результаті проведених розрахунків, встановлені слабкі місця діяльності підприємства. В роботі використовувався вертикальний і горизонтальний аналіз бухгалтерського балансу (Ф.1), звіт о прибутках (Ф.2).
У третьому розділі розроблена фінансова стратегія підприємства, проведено розрахунок ефективності результатів запропонованого проекту, а також було виконано автоматизацію розрахунків по визначенню чуттєвості запропонованого проекту к змінам його перемінних
У четвертому розділі було зроблено аналіз небезпечних та шкідливих факторів характерних для приміщення ТОВ МК «Антал-Індустрія», розрахунок системи безпеки та життєдіяльності, а також зроблено висновки з оцінки очікуваної хімічної обстановки.

ksy-doneck@yandex.ru:THUMBS UP:
1081
диплом за 150грн? я за такие деньги разве что за курсач берусь (небольшая реклама:)) Бери больше!

Детка, а почему группа РИ-06 при возрасте 25 лет?
1639
не надо,милок;)