Объединенный архив форумов UniverClub и StudLife (2006-2010). Поддерживает: Леонид Шевцов.

Карпа, Дереш, Андрухович...

14
Не так давно почав читати сучасну українську літературу...поки що не багато прочитав, але те що прочитав - дуже й дуже...
Єдина проблема - україноязична література в нас маловідома й тому малочитаєма...
Missing
Дивна думка. На мій погляд, нема ніякої проблеми - у сучасних магазинах все досить легко знайти згаданих тобою авторів. Більш того, більшість дійсно вартих уваги книжок зараз видаються українською.
Я наприклад "Платформу" Уельбека українською знайшов легше, ніж російською. До того ж, як правило, книги місцевих авторів (та й іноземців) українською на 2-3 гривні дешевше, ніж іноземними мовами... ;)

Тільки я тебе благаю - не називай Карпу Літературою... і не став у один ряд з Андруховичем... чи ти мав на увазі Софійку?
14
гм...як на мене література - це текст, що має читача, має ненависника і гловне - має в собі щось більш за текст - а тому "Фройд би плакав" Карпи - література. ІМХО, звісно. :)
А з приводу легко знайти...справа не тільки в доступності, але й в знаності...у Дніпропетровську наприклад більшість людей уяви не має навіть про існування, я вже не кажу про зміст, сучасної української літератури...звісно, одна з причин цього - російськомовність міста...але ж це лише одна причина, а їх як на мене більше..хоча можливо це я довгесенько був "на узбіччі" і лише недавно почав читати все це...і прочитав поки що небагато, нажаль...
1237
Просто у многих людей в головах со школьных лет сидит стереотип - если украинская литература, то это про село, хату, деда Панаса и бабу Параску, у которых есть внучка Олэнка, и она в свою очередь всю жизнь батрачит на панов... Как будто темы с 19 века не изменились, и современные писатели пишут о том же, о чем и Шевченко, Франко, Нечуй-Левицький... И воспоминания о школьной укр.лит-ре, наверное, аналогичные... Поэтому, даже услышав о Дереше, Жадане, Андруховиче как о современных укр.авторах, обходят подобную литературу стороной...
1557
Кто не читал последней книжки Дереша "Намір" советую всем. Как по мне - лучшее из него. Вообще - Дереш тот изза кого не стыдно за нашу литературу. Из разряда думающих, начиная с культа - попробуй такой психодел в 16 лет напиши.
А по Жадану так вообще дано кино пора снимать. Я бы с радостью Собаку из Депеш мода сыграл.(эй режиссеры-аматоры, мать вас за ноги, вы где? пора украинское кино делать) Очень честный чувак, без понтов и в кедах. А как он свои стихи читает, чуть легкие не выплевывает, пробирает страшно.
14
тепер маю намір знайти цей "Намір". Дякую за інфу.

добавлено через 2 минуты

начиная с культа - попробуй такой психодел в 16 лет напиши.

Адурелав

"Культ" - дуже й дуже, але мені саме ця містика й психодел там часто-густо заважають...ІМХО "Поклоніння ящірці" значно більш "моє".
Missing
Govorun, v mene e. Vsi try
14
Timer, я запам'ятаю. Повернуся з Пітеру через тиждень - згадаю. :)
1557
У Дереша кроме упомянутых трёх есть ещё "Архе" (написано между ящеркой и намиром), я уже 2 месяца не могу её в Днепре найти. Если кто читал, может скажет чем она от других отличается и вообще стоит ли искать? А если ссылку дадите ваще отпасибаю!
Missing
Усім небайдужим і зацікавленим!
5 квітня в театрі Шевченка Юрій Андрухович представляє свою нову книжку "ТАЄМНИЦЯ". Ведучий - Сергій Жадан. Всі, кому ці імена хоч щось говорять - бути обовязково! Для всіх інших - приходьте, не пожалкуєте.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Подробиці: http://www.artvertep.dp.ua/bills/622.html

До речі, чим не привід організувати позачергову чатовку з культутрним відпочинком?

добавлено через 6 минут
Govorun, повернувся?
14
Вже повернувся. :) Дочитаю останню Карпу і піду випрошувати "Намір". :)
Missing
Timer, спасибо за ссылку*THUMBS UP*

5 квітня, 19:00
Дніпропетровськ, Театр ім. Шевченка (вул. Леніна, 5)
Партнер акції - Гуманітарний рух «Культурна Столиця», засновник - Святослав Олійник
* Ведучий - Сергій Жадан
Після акції запрошуємо всіх на after-party з Юрієм Андруховичем і Сергієм Жаданом та музикантами гурту «Вертеп» до Рок-кафе. Спеціальна діско-mix програма від гурту «Вертеп»
Вхід: 40,00 грн.


ты сказал, что вход бесплатный, а то что 40 грн, так это на діско-mix программа від гурту «Вертеп»? правильно я понял?
а что будет на той части что бесплатная?
Ну, кроме презентации книжки...