Объединенный архив форумов UniverClub и StudLife (2006-2010). Поддерживает: Леонид Шевцов.

Театральні вузи та "Camedy Club"

1267
Сьогодні, йдучи додому із універу, я натрапив на дуже цікаву... напевно, це називається "схемою поведінки". Історія доволі розгорнута :cu:, тож, будь ласка, стерпіть.
Я йшов проспектом і, проходячи мимо бульвару, що знаходиться поряд із театральним училищем, побачив растаманську тусу з чотирьох чоловік із знайомою мені дівчиною, яку давно не бачив. Не встиг я підійти і привітатись, як до туси піходить (можна навіть сказати, підлітає на крилах радості) цікаве чудо(висько) у особі веселого повнуватого студента. Хлопець лишив свою компанію неподалік.
Так от, поведінка цієї людини, яка, доречі, зізналась, що вчиться на режисера, була доволі цікавою. Власне, така поведінка ідеально підійшла б будь-кому на сцені "КВК". Ну, ви можете собі представити схожу картину: рухи як у Майкла Джексона, постійна жестикуляція і жарти раз на десять секунд. Особливо мені сподобались моменти, в які майбутній режисер чітким рухом руки переставляв сонцезахісні окуляри на лоба :cool:.
Взагалі-то, в ньому не було нічого поганого. Тобто він підійшов до занадто серйозної компанії людей у смугастих в'язаних капелюшках, що слухають з магнітофону щось накшталт Марлі, щоб, як він сам висловився, "растормозить" їх. Але ж, скоріш за все, він, також, відшліфовував навички, при чому якось, ну, нагло :al:.
Тобто було дуже схоже на те, що людина знаходиться в робочому трансі. Наче веб-програміст, що пише сайта, повністю віддавшись роботі, чи композитор, який почне злитись, якщо його відволікатимуть від роботи із семплами. Здавалось, що витрата енергії в нього упродовж того проміжка часу була надмірною, начебто більшою за звичайну, і от-от, як тільки цей веселий студент повернеться до своєї компанії так, що ми його не зможемо побачити, він "вимкнеться" і почне вести себе якось природніше.
Доки я стояв із ними, мені хотілось познущатися із нього і тримати серйозну міну :es: доти, доки не піду. Доречі, десь майже так і сталось.
А потім я думав про те, що, здається, у наш час для випускників театральних вузів найоплачуванішими роботами за фахом мають будти як раз різні "Бла-бла шоу", "Камеді" і т. д.
То, я думаю, слід це обговорити ;). Може, такі або саме такі студенти є і на "Універклабі"?
66
У меня одноклассник бывший ещё в школе подавал большие надежды имено в театральном исскустве. Был реально очень артистичным.
Только вот не знаю, пошёл ли он в театральный. Или нет. Но я видел, что он играл в молодёжном театре в спектакле Ким.

Не знаю, много ли он зарабатывает щас, но сам факт, что он нашёл себя и не остался без дела.

Может кто его знает - Сиренко Максим.
2255
эх...всю жизнь занималась актерским мастерством...не хочется хвалиться, но даже заслуженные артисты говорили, что у меня талант...тока вот сейчас он до Ж...
1325
Камеди собсно и единственный заработок для них. Ну или кино, тока не у нас :)
1005
Актерское мастерство в жизни каждому пригодится.

Сиренко Максим


И в каком классе у тебя он учился? У нас тоже был Сиренко Максим, но там талантом и не пахло. Мягко сказать.
1267

... говорили, что у меня талант...тока вот сейчас он до Ж...

Солнечная

... Камеди собсно и единственный заработок для них. Ну или кино, тока не у нас :)...

crash

От це я, власне, і збирався обговорювати. Те, що замість того, щоб підіймати культурний рівень, даруючи театрові та кіноіндустрії справжніх акторів, юнаків вчать якійсь масово-орієнтованій профанації *HELP*.
66

И в каком классе у тебя он учился?

Maximus

В 99-ой школе с 1-го по 11-ый класс =))
Это не тот Максим стопудов.
3354
А что поделаешь - спрос рождает предложение. Актеры тоже люди и для заработка денег будут делать то, чего ожидает от них зритель. Не все, конечно, ведь всегда были и есть люди, для которых важнее искусство.
А так, меня больше волнует не то, что актеры играют что-то в стиле КамедиКлаба, а то, что очень многим зрителям это нравится.
1267
Konrad
Справа в тім, що спочатку їм це і не подобається. Просто нічого більше по телевізору дивитись. А коли всі навколо починають обговорювати, яка нудна, проста і не смішна передача "Camedy Club", поступово починаєш вкурювати фішку. Тому я і не дивлюсь телевізор.
1004

В 99-ой школе с 1-го по 11-ый класс =))
Это не тот Максим стопудов.

™DmbITpo™


Веримовцы получают высшее в Харьковском театральном на заочном по-моему
по сколько Кима он уже давно не играет, то возможно уехал учиццо на дневном)