Объединенный архив форумов UniverClub и StudLife (2006-2010). Поддерживает: Леонид Шевцов.

ТРЕТІЙ КИЇВСЬКИЙ БЕЗПЕКОВИЙ ФОРУМ

Missing
Втретє в Україні, 12-13 листопада, відкриє свій майданчик для відвертої дискусії щорічний Форум з питань європейської безпеки. Цього року основною темою Київському безпековому форуму, який організовує Фонд «Open Ukraine», стане подолання безпекових наслідків та проблем глобальної фінансово-економічної кризи. Під час Форуму аналізуватимуться причини виникнення кризи та її вплив на внутрішню політику країн ЄС та Чорноморського регіону. Учасники заходу також розглянуть можливі економічні й соціальні наслідки кризи для регіональної та глобальної безпеки.
У Форумі візьмуть участь близько 300 державних діячів, послів, відомих експертів, аналітиків, представників бізнесу і ЗМІ країн Чорноморсько-каспійського регіону, Європейського союзу, США та відповідних міжнародних і регіональних організацій.
Результатом роботи Форуму стане добірка аналітичних матеріалів та рекомендацій, яку буде надано керівництву європейських, чорноморсько-каспійських країн та міжнародним організаціям.
Форум відбудеться під патронатом Міністерства закордонних справ України. Організатор заходу – Фонд «Open Ukraine» спільно з Chatham House (Лондон) та Європейським політичним центром (Брюссель). Основна фінансова підтримка надається ВБО «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива», а також The Black Sea Trust for Regional Cooperation, a project of GMF (США), Посольством Республіки Польща в Україні, Фондом імені Фрідріха Еберта (Німеччина).

Також всі бажаючі зможуть прийняти участь Інтернет – вікторині.
Для того, щоб прийняти участь у Інтернет-вікторині всім бажаючим необхідно зареєструватися за адресою dip-viktoryna@ukr.net до 03 листопада 2009 до 10:00.
Переможці отримають нагороди від Фонду Арсенія Яценюка “Open Ukraine”
Офіційним джерелом інформації є сайт Ліги політологів-міжнародників “ДИПКОРПУС” – www.dipcorpus.at.ua та сайт Фонду http://openukraine.org.ua.
4550
Ох, люди, давайте задавайте вопросы кенту, который приедет на этот форум. вот она ценная ссылочка:

http://ksf.openukraine.org/ua/2009/press/news/chat_with_nick_kochan

А еще, я люблю Яценюка. Как кстати он этот форум придумал. Я сейчас к теме семинарской готовилась на после гриппа и так кстати темка эта подвернулась. Я только викторину прозевала, поздно спохватилась. А то б может еще литературка в виде приза подвалила. А так только читаю то, что на сайте их есть да и по форумам лажу.