Объединенный архив форумов UniverClub и StudLife (2006-2010). Поддерживает: Леонид Шевцов.

Для тех, кому не безразлично будущее Украины

4546
Для тех, кому не безразлично будущее Украины
В помощь написания работ по политологии, а также тем, кто за державу ГОРОЙ и просто любопытный :)
Ваши комментарии?

У ЛИСТОПАДІ ВІДБУДЕТЬСЯ ТРЕТІЙ КИЇВСЬКИЙ БЕЗПЕКОВИЙ ФОРУМ
«Світова криза: безпекові виклики та наслідки для ширшої Європи»
Втретє в Україні, 12-13 листопада, відкриє свій майданчик для відвертої дискусії щорічний Форум з питань європейської безпеки. Цього року основною темою Київському безпековому форуму, який організовує Фонд «Open Ukraine», стане подолання безпекових наслідків та проблем глобальної фінансово-економічної кризи. Під час Форуму аналізуватимуться причини виникнення кризи та її вплив на внутрішню політику країн ЄС та Чорноморського регіону. Учасники заходу також розглянуть можливі економічні й соціальні наслідки кризи для регіональної та глобальної безпеки.
Метою Київського безпекового форуму є досягнення наступних цілей: розширення співробітництва між ЄС та Чорноморсько-каспійським регіоном з питань безпеки, посилення авторитету і внеску незалежних, неурядових організацій у вирішенні питань безпеки в Європі, підвищення обізнаності про регіональні події серед ключових міжнародних інституцій, структур ЄС та державних і неурядових структур окремих країн.
У Форумі візьмуть участь близько 300 державних діячів, послів, відомих експертів, аналітиків, представників бізнесу і ЗМІ країн Чорноморсько-каспійського регіону, Європейського союзу, США та відповідних міжнародних і регіональних організацій.
Світова криза змушує шукати шляхи подолання нових викликів та дбати про безпеку в регіональному, економічному напрямах. Чи здатні ефективно боротись з цими проблемами такі міжнародні організації та об’єднання, як: НАТО, ЄС, ОБСЄ, ОЧЕС? Можливо потрібно переглядати їхні можливості? Чи існує «ідеальна» модель антикризової політики та як потрібно переосмислювати діючі політичні та економічні моделі? Відповіді на ці та інші питання шукатимуть представники світової спільноти, які сформують нове бачення пріоритетів безпеки. Також обговорюватиметься актуальна сьогодні для багатьох країн проблема – наслідки кризи у соціальному секторі та їхній вплив на внутрішню політику країн ЄС і Чорноморського регіону. Результатом роботи Форуму стане добірка аналітичних матеріалів та рекомендацій, яку буде надано керівництву європейських, чорноморсько-каспійських країн та міжнародним організаціям.
Форум відбудеться під патронатом Міністерства закордонних справ України. Організатор заходу – Фонд «Open Ukraine» спільно з Chatham House (Лондон) та Європейським політичним центром (Брюссель). Основна фінансова підтримка надається ВБО «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива», а також The Black Sea Trust for Regional Cooperation, a project of GMF (США), Посольством Республіки Польща в Україні, Фондом імені Фрідріха Еберта (Німеччина).
Missing
Респект дяде Яценюку!!)))))
Ребята,в прошлом году написал курсовую на отлично))) Преподаватели были в шоке от информаци,которую я там выложил))))
В этом году я кстати тоже собираюсь следить за всем,что будет происходть)))
В викторине уже зарегистрировался,осталось только придумать вопросы для Веб-Конференции)))))))))
4541
2Roll:
что у людей за натура, всё только себе и для себя. Кто хочет, кому интересно, может также принять участие в викторине и постараться выиграть то, что больше заинтересует.
Условия нашёл тоже на студ.ресурсе, но ссылкой мусорить не буду:

Для того, щоб прийняти участь у Інтернет-вікторині всім бажаючим необхідно зареєструватися за адресою dip-viktoryna@ukr.net до 03 листопада 2009 до 10:00 (надіслати лист, зазначивши ПІБ, адресу для поштового листування, електронну адресу, контактний телефон, ВНЗ або місце роботи та регіон). Головним завданням Інтернет-вікторини є тест із 12 запитань на тему «Новочасні безпекові виклики та наслідки світової фінансової кризи для Європи». 04 листопада 2009 року о 19:00 всі учасники, що попередньо зареєструвалися, отримають електронний лист з конкурсним пакетом запитань. Необхідно максимально вірно та швидко відповісти на запитання та надіслати їх на адресу dip-viktoryna@ukr.net до 04 листопада 2009 до 21:00. Результати Інтернет-вікторини будуть оголошені 05 листопада 2009 о 19:00. Прийом апеляцій буде проводитися до 06 листопада 2009 року до 10:00. 06 листопада 2009 о 19:00 будуть оголошені офіційні переможці Інтернет-вікторини.


1 місце - запрошення на ТРЕТІЙ КИЇВСЬКИЙ БЕЗПЕКОВИЙ ФОРУМ «Світова криза: безпекові виклики та наслідки для ширшої Європи» з компенсацією витрат на проїзд та проживання.

2, 3 місця – література з питань міжнародних відносин, світової політики та географії.

4-10 місця – заохочувальні призи.
4551
Да, кризис хорошо покромсал фин.состояние моей семьи, на здоровье отца тоже отразилось. Я бы его экономической чумой назвал. Хорошо если найдут какое-то решение этой проблеме, да поскорей. Люди, одичали, ни куртки, не купить, ни кроссовки.
Хотел бы поглядеть на дискуссию и эмоции людей на этом форуме
4546
2Roll:
Для всех, ровно как и для меня, кому такие малоинформативные сообщения ничего не говорят!!!!
06 листопада 2009 року, відбудеться чат-конференція на тему «Глобальна криза формує новий світ?» з відомим британським журналістом та економічним оглядачем Ніколасом Кочаном http://ksf.openukraine.org/ua/2009/press/news/chat_with_nick_kochan
4551
Всё, можно никуда не спешить, не состоиться форум :(
Фонд «Open Ukraine» з прикрістю повідомляє, що ТРЕТІЙ КИЇВСЬКИЙ БЕЗПЕКОВИЙ ФОРУМ «Світова криза: безпекові виклики та наслідки для ширшої Європи», який мав відбуватися у Києві 12-13 листопада 2009 року, ВІДМІНЯЄТЬСЯ через епідемічну ситуацію в Україні та у зв’язку з відповідними рішеннями українських державних органів управління
Missing
Обращение к избирателям Украины.

Граждане Украины.

17.01.10 нас опять призывают прийти на избирательные участки и ещё на 5 лет продлить своё собственное рабство. За 18 лет уже всем стало понятно, что никакой разницы между «Она», «Он» и «Они» для нас не существует. Мы живём только для того, чтобы все «они» жировали на нашем труде и крови. Все законы, Конституции и прочие правовые акты пишутся и переписываются только в угоду «им». Нам предлагают выбрать очередного «Господаря землі Української» из набора ничем для нас с вами не отличающихся кандидатов.

У нас есть, возможно, последний шанс изменить ситуацию хотя бы относительно конституционным путём – превратить выборы Президента Украины в референдум о недоверии всей системе власти в целом. Мы должны воспользоваться своим правом и проголосовать за «Не поддерживаю ни одного кандидата». Мы уже не можем просто отсидеться дома и не прийти выборы вообще. По снова изменённому закону о выборах (ЗУ от 05.03.1999 № 474-XIV «Про вибори президента» http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=474-14) выборы считаются действительными при любом количестве пришедших.

С другой стороны в законе о выборах Президента Украины, в отличии от закона о выборах депутатов всех уровней, количество проголосовавших за «не поддерживаю ни одного кандидата» не распределяется между остальными участниками гонки к кормушке, а считается «отдельной строкой».
(п.10,ч.1,ст.83,п.12,ч.1,ст.84,ЗУ от 05.03.1999 № 474-XIV «Про вибори президента» http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=474-14).

Ещё чуть-чуть и президента будут выбирать в парламенте, депутатская должность станет пожизненной, а пункт «Против всех» вообще уберут из бюллетеней. Высказать свое полное недоверие власти, мы можем на этих выборах президента.

«Зачем это делать, если всё равно ничего не изменится?» - спросит каждый из Вас. Изменится! Когда нас, проголосовавших за недоверие системе власти станет большинство, то мы имеем право сказать им – «Пошли вон!». А когда «они» не уйдут, мы имеем право и просто обязаны поступать с ними так, как «они» этого заслужили.

Мы не должны надеяться на очередного политика, диктатора и доброго царя. Всё зависит от нас. Каждый из нас может и должен сделать хотя бы первый шаг – пойти и сказать этим тварям «Пошли вон!».

Для этого необходимо сделать очень много. Мы призываем каждого помочь общему делу. Каждый должен понять, что в итоге помогает себе сам.

Мы – победим!
WWW.SYSTEME.NET.UA