Объединенный архив форумов UniverClub и StudLife (2006-2010). Поддерживает: Леонид Шевцов.

HR-семинар для студентов от Procter&Gamble

Missing
Семінар з управління персоналом від Procter&Gamble запрошує найкращих студентів України

Цікава статистика: у країнах Східної Європи кожен п’ятий директор з управління персоналом молодший 30 років. Зробити стрімку кар’єру в галузі HR одразу після закінчення вишу – цілком реально. Особливо для наполегливих студентів, які ще під час навчання починають відвідувати спеціалізовані тренінги та семінари.

21 травня 2010 року в головному київському офісі компанії Procter & Gamble відбудеться семінар для студентів під промовистою назвою «Криза: небезпека та можливості. HR створює конкурентні переваги для бізнесу в часи нестабільності».

Протягом одного насиченого дня на студентів чекає безліч цікавої та корисної інформації:

* Ви зможете дізнатися про системи і методи компанії P&G у сфері підбору та розвитку, мотивації та утримання персоналу;
* Дізнаєтесь більше про роль відділу управління персоналом при стратегічному плануванні, особливо в умовах фінансової кризи
* З’ясувати, що таке SWOT-аналіз та яка його особлива роль у кризові часи
* поставити запитання найкращим фахівцям компанії в галузі HRСемінар буде особливо цікавим для успішних талановитих студентів, які мріють про кар’єру в галузі роботи з персоналом у міжнародній компанії. Він покликаний допомогти студентам визначитися зі своїм професійним майбутнім та розказати більше про специфіку роботи у НR-відділі P&G.

Бути членом команди HR професіоналів однієї з найбільших міжнародних компаній – це велика відповідальність. Робота у відділі потребує витривалості, стриманості, тактовності, уважності та здібностей до аналітичного мислення. Адже від стратегічного мислення та проактивного підходу відділу управління персоналом залежить злагодженість роботи усієї компанії, а отже – її прибуток та успішний розвиток.

До участі у семінарі запрошуються студенти 3-5 курсів вищих навчальних закладів з усієї України зі знанням англійської мови, які мають лідерські здібності і комунікативні навички та зацікавлені в роботі з людьми.

Нагадуємо, що семінар відбудеться 21 травня 2010 року в головному офісі компанії P&G. Прийом заявок для участі у семінарі відбувається до 10 травня 2010 року

Реєстрація по ссилці:
https://pg.taleo.net/careersection/10000/jobdescriptioncorporate/jobdetail.ftl?lang=en&job=HR%2000001491