Объединенный архив форумов UniverClub и StudLife (2006-2010). Поддерживает: Леонид Шевцов.

www.dniprograd.org

Missing
Спроба номер 2 - подібна тема створювалася якраз перед падінням форуму, а тепер я її відновлюю в місці, більш усього відповідному для подібних тем.

В місті існує новий ресурс - сайт громадського об"єднання ГРАД - Громадянський актив Дніпра www.dniprograd.org
Як ви вже могли помітити, ми знаходимося в дружніх і партнерських стосунках з Форумом студентів Дніпра. Ми живемо в одному місті, дихаємо одним повітрям і маємо спільні проблеми і інтереси. Студенти такі ж громадяни цього міста як і всі інші. Ба, навіть більше - це майбутнє цього міста, країни в цілому. Ми чекаємо вашого голосу на нашому сайті, ваших ідей та ініціатив.

Ще в цій темі, як і було обіцяно раніше, я радий буду побачити всі незручності, помилки, діри й безглуздості, які ви знайдете на нашому сайті. переможцю - приз.

Буду вдячний всім небайдужим. доречі, дякую усім, хто був відгукнувся тоді, першого разу. Всі помічені вами баги сьогодні виправлені (я сподіваюся ;))
1712
Пытался зарегестрироваться под ником "Миtяй" - не получилось. Что, два языка нельзя использовать?
Missing
Maestro, така функція не передбачена - це допомагає уникати дублювання ніків невірним або зміненим їх написанням.. Тобто зайде Timer (і українська) і почне всіх гнобити чи ображати... кому це потрібно?

добавлено через 12 часов 41 минуту
На форумі Дніпрограду з"явився новий розділ - "суспільство" - http://www.dniprograd.org/forum/forumdisplay.php?f=21
Перша актуальна (на наш погляд) тема в суспільстві - вживання генно-модифікованих продуктів. Чекаємо на Вашу думку!
Дякуємо!

добавлено через 46 часов 55 минут
Дуже прикро, зщо ніхто не коментує роботу нашого сайту - очевидь туди ніхто й не заходить :(
МІж тим, у нас з"явився новий розділ - Приймальня - там кожен дописувач може поставити питання до юриста і отримати консультацію.
2314
Timer, заходил на сайт, вижу дела потехоньку движуться. Это радует!
2241
спасибо за ссылку, порылась в списке ресурсов сайта и нашла наконец-то историю про то, что у меня собрались строить под домом....
теперь вот думаю, куда идти и ругаться, чтоб услышали.
Missing
Sweet_Sveta, Дякую за те, що заходите!
Вчора буквально з"явилося інтерв"ю з людиною, яка Вас цікавить - Любов"ю Яківною Каптєлою http://www.dniprograd.org/ru/articles/dneprocentrizm/34
Там крім іншого є й такий момент:

От до речі, багато хто запитує на форумі ГРАДу і на нашу електронну скриньку, як зв'язатися з Вашою організацією? Я вже зрозуміла, що офісу у вас немає, але надайте будь ласка якісь координати, як з Вами зв'язатися, де Вас знайти?

Мене завжди можна знайти за телефоном 788-42-57 - це скажімо так "гаряча лінія", куди поки що можна звертатися. Але найближчим часом шукайте в газетах "Лица" та "Горожанин" оголошення з нашою офіційною адресами й телефонами. Це відбудеться одразу ж, як тільки ми знайдемо офіс.


а ще багато іншого - про те, як захистити свій життєвий простір, про "Дитячий світ", парки міста і все інше...
2241
Просто непонятна ситуация с моим домом. Стройку между домами усилиями домовых комитетов остановили, но вот забор остался. Уже около 4х месяцев работы не ведутся, а забор все стоит, мешая гулять детишкам...
з.ы. посмотрите на время сообщения...блин, что меня волнует в такое время....вот что значит НГ дома(((((
Missing
Sweet_Sveta, ТАКЕ хвилює в будь-який час... я тобі там дав телефончик - зв"яжися...
А те що огорожа стоїть - то поганий знак... можливо за місяць або декілька прийдуть ті самі хлопці з НОВИМ судовим рішенням і почнуть будуватися
2241
Timer, да я то в принципе не против стройки, смотря ЧТО строить.
К тому же, неясно, ребята собрались строить на том месте, где проходит теплотрасса.
Но судя по прошедшим в конце сентября общ. слушаниям, нет ни проекта толкового, ничего.
Вначале разговор шел про аптеку, а потом начали говорить про ТЦ. Я вот тоже понимаю, что стройка заморожена на время, потому неделю назад приезжали ребята и частично восстановили забор.
С другой стороны, если там что-то построят и , м.б., благоустроят территорию рядом, то есть некий процент, что станет не так страшно там ходить(в свое время на меня там напали...чудом спаслась). Поэтому знать бы точно, было бы неплохо.
А по телефончикам после Рожества постараюсь позвонить, да и может через партийные организации чего-то посмотрим, ну, как получится, в общем.
Missing
О 10 ранку біля міської ради зібралося близько 200 чоловік зі стягами ГРАДу та численними плакатами у руках. Ні сильний мороз, ні проблеми з апаратурою не завадили проведенню мітингу. Координатор та організатор пікету Андрій Денисенко змушений був звертатися до присутніх без допомоги мікрофону. І хоч за таких обставин дуже часто інформація просто не доходить до адресата, проблема була почута і сприйнята. Його заклики до скандування знайшли відгук у присутніх. Люди вимагали появи мера міста Івана Куліченка та начальника Управління культури і мистецтв міської ради Валентини Бойко. Втім, як і передбачав Андрій Денисенко, ніхто не покинув своїх кабінетів.

Серед мітингуючих були як люди похилого віку, так і молодь, що ще раз доводить - питання про подальшу долю парку Лазаря Глоби турбує всіх мешканців нашого прекрасного міста. Це й зрозуміло, адже це один з не багатьох парків в Дніпропетровську, за який несоромно.

Мітинг пройшов без ексцесів і проблем. Ніхто не перекривав дорогу і не зупиняв рух міського транспорту, як це часто буває при пікетуванні міськради. Адже головним завданням ГРАДу було не саморекламування, а підняття проблеми на загальноміському рівні.

Чи не найвагоміше значення має й той факт, що на мітингу було багато представників преси. 25 релізів, які приготували «з запасом», розійшлися фактично моментально. А отже є надія, що місцеві ЗМІ не дадуть можновладцям забути про проблему подальшої долі парку.
2380

питання про подальшу долю парку Лазаря Глоби турбує всіх мешканців нашого прекрасного міста

Timer

А что с ним? Я просто не в курсе
Missing
Общага 1, к. 234, останні статті по темі:
http://www.dniprograd.org/ru/articles/dneprocentrizm/37
http://www.dniprograd.org/ru/articles/culture/31
http://www.dniprograd.org/ru/articles/dneprocentrizm/10
http://www.dniprograd.org/ru/articles/dneprocentrizm/12

Там проблема набагато ширша - в місті років за 2-3 може взагалі не залишитися ГРОМАДСЬКИХ парків, тільки приватні.

А з Глобою концепція проста - наразі там виконується перший етап триходівки:
1) по залишковій вартості оцінити майно (11 тисяч гривень!!!)
2) Виплатити працівникам (акціонерам) компенсацію, забрати все в міську власність (за 11000 грн.)
3) За 2-2,3 млн. у.о. роздати атракціони і споруди в оренду комерційним структурам з правом зміни спрямованості.

добавлено через 306 часов 14 минут
З часів останньої презентації додалося безліч нових статей - про театри, книжкові магазини, забудову міста, парки і заповідник.

Активно розвивається розділ "блоги". Ну а саме приємне як на мене - давнього мешканця форумів - ми досягли перших ювілеїв у 100 тем і 1000 постів на форумі...

ПОМІТЬТЕ, ЖОДНОГО БАНУ І ПОПЕРЕДЖЕННЯ!;)
2380

ПОМІТЬТЕ, ЖОДНОГО БАНУ І ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

Timer

"То, что Вы еще не сидите, это не Ваша заслуга, а наша недоработка..." =)
Missing
а тим часом у нас на сайті з"явилося нове опитування - "Чи потрібні нашому місту районні у місті ради?"
Насправді питання важке і дискусійне - з одного боку ці ради існують "для галочки" - у них нема ні коштів ні воласне прав щось вирішувати у нашому з вами житті. З іншого - саме районні ради за Конституцією є первинними виборними органами територіальних гпромад - тобто простих людей, громадян України...
Висловіться і ви!
1182
если убрать райисполкомы то 100% горсовет со всеми проблемами ВСЕХ районов не справится, да и какие очереди немерянные будут, и ведь райисполкомы ещё занимаются всякой бумажной волокитой, без которой никак не обойтись (справки всякие и пр.), а горсовет просто физически всё не потянет